Aktualnie przebywasz w:

Napisali o nas:
 

Napisali o nasTVP - Pytanie na śniadanie - Lejdi Gadżet przy komputerze
Czy musimy popracować w domu, czy też jedynie w celach rozrywkowych lubimy zasiąść wygodnie w fotelu z laptopem na kolanach – nie jest to zdrowe. Dlatego nasza Lejdi Gadżet znalazła kilka sposobów na rozwiązanie tego problemu. (pokaż film»)


WPROST - Stolik do laptopa Comfortable
Stolik do laptopa Comfortable to idealny prezent dla osób, któe nie rozstają się z laptopem. Dzięki stolikowi można wygodnie pracować w łóżku czy na kanapie bez obaw o nadwyrężenie kręgosłupa czy przegrzanie laptopa. Comfortable ma unoszony blat oraz dodatkową przestrzeń na myszkę. Ciekawymi propozycjami są modele przeznaczone dla przyszłych mam czy osób leworęcznych. Warto skorzystać z możliwości wygrawerowania życzeń lub logo na blacie. Duży wybór modeli, kolorów i dodatków pozwoli dobrać stolik do każdego wnętrza. (czytaj cały artykuł »)


PLAYBOY - Liczy się wygoda
Idealny prezent dla osób, któe nie rozstają się ze swoim laptopem. Stolik Comfortable pozwala z niego wygodnie korzystać, gdy leżysz w łóżku czy siedzisz na kanapie. Blat ma regulowaną wysokość, dzięki czemu można go dopasować do swojego wzrostu czy zajmowanej pozycji. Każdy stolik jest ręcznie robiony na indywidualne zamówienie z możliwością grawerowania życzeń lub logo. Dostępny w różnych wariantach i kolorach.(czytaj cały artykuł »)


CHIP - Comfortable
Śniadanie w łóżku i poranna lektura elektronicznego wydania CHIP-a będą wygodniejsze dzięki stolikowi do laptopa. Jego użytkownikowi nie grozi teraz ani nadwyrężenie kręgosłupa, ani przegrzanie laptopa. Cofmortable ma wygodny, unoszony blat, oddatkową przestrzeń na myszkę oraz miejsce na wygrawerowanie życzeń lub logo na blacie. Wybór modeli, kolorów i dodatków pozwoli dobrać stolik do każdego wnętrza. (czytaj cały artykuł »)


M JAK MIESZKANIE - Superstolik
Dzięki niemu można wygodnie pracować z laptopem w łóżku czy na kanapie, bo Comfortable ma unoszony blat i przestrzeń na myszkę. Są już modele dla przyszłych mam oraz osób leworęcznych. Na blacie można wygrawerować życzenia lub logo. Duży wybór modeli, kolorów i dodatków pozwoli dobrać stolik do każdego wnętrza.(czytaj cały artykuł »)


CHIP ONLINE - Najbardziej poszukiwane gadżety high-tech na święta
Śniadanie w łóżku i poranna lektura elektronicznego wydania CHIP-a będą wygodniejsze dzięki stolikowi do laptopa. Jego użytkownikowi nie grozi teraz ani nadwyrężenie kręgosłupa, ani przegrzanie laptopa. Comfortable ma wygodny, unoszony blat, dodatkową przestrzeń na myszkę oraz miejsce na wygrawerowanie życzeń lub logo na blacie. Wybór modeli, kolorów i dodatków pozwoli dobrać stolik do każdego wnętrza. (czytaj cały artykuł »)


MOJE MIESZKANIE - Biuro przenośne
Jeśli nie rozstajesz sie ze swoim laptopem przyda Ci się stolik Comfortable. Dzięki niemu będziesz mogłą swobodnie pracować na kanapie czy w łóżku. Stolik ma unoszoną część blatu i specjalne miejsce na myszkę. Jest też model dla osób leworęcznych. W bogatej gamie koloró w cenie 119-169 zł. Sprawdź na Comfortable.pl(czytaj cały artykuł »)


WIRTUALNA POLSKA - Pomysł na prezent - stolik pod laptop
Masz problem z prezentem dla bliskiej osoby? Nie wiesz co kupić, żeby było ładne, wygodne i sprawiało radość? Mamy dla Ciebie rozwiązanie: ręcznie wykonany, praktyczny stolik pod laptop to idealny prezent dla osób, które nie rozstają się ze swoim notebookiem. Duży wybór modeli, kolorów i dodatków pozwoli dopasować go do każdego wnętrza. A grawerowanie życzeń czy imienia ukochanej osoby sprawi, że będzie niezapomnianą pamiątką i świetnym prezentem. (czytaj cały artykuł »)


Przekrój - Stół który chłodzi
Laptopy właśnie wypierają z naszych domów komputery stacjonarne. Ale nie znaczy to, że znikną z nich komputerowe stoliki. Po prostu ich rozmiar dopasowuje się do potrzeb nowych urządzeń; stają się równie przenośne, jak same komputery. Comfortable to seria zgrabnych stolików, które ułatwiają korzystanie z komputera przenośnego. (czytaj cały artykuł »)


INTERIA - Absolutny gadżet roku
Oto absolutny gadżet roku - stolik na notebooka od firmy Opalnet z Opalenicy. W sam raz do łóżka i na fotelik. I nawet śniadanko można podać:) (czytaj cały artykuł »)


WIRTUALNA POLSKA - Stolik pod laptopa - dla miłośników pracy w łóżku
Stolik do laptopa polecany jest przez Wirtualną Polskę
"(..) Postanowiliśmy przekonać się sami, czy taki stolik sprawdza się w praktyce i zapewnia odpowiedni komfort pracy. (...) Komfort pracy w łóżku jest wyśmienity. Nie męczymy dłoni musząc otrzymywać laptopa w odpowiedniej pozycji, a jednocześnie chronimy komputer przed przegrzaniem. Podobnie sytuacja wygląda, kiedy pracujemy siedząc, ponieważ laptop pewnie spoczywa na stoliku i nie zamienia się w wysokowydajną grzałkę naszych ud. (...) Najtańszy stolik Comortable kosztuje 89żl, a najdroższy 125zł – dostępnych jest pięć modeli. W naszej ocenie jest to niewygórowana cena za solidny i przydatny gadżet do naszego komputera. Polecamy!" (czytaj cały artykuł »)


WPROST - Prezentowy hit 2010
Stolik do laptopa Comfortable to idealny prezent dla osób, któe nie rozstają się z laptopem. Dzięki stolikowi można wygodnie pracować w łóżku czy na kanapie bez obaw o nadwyrężenie kręgosłupa czy przegrzanie laptopa. Comfortable ma unoszony blat oraz dodatkową przestrzeń na myszkę. Ciekawymi propozycjami są modele przeznaczone dla przyszłych mam czy osób leworęcznych. Warto skorzystać z możliwości wygrawerowania życzeń lub logo na blacie. Duży wybór modeli, kolorów i dodatków pozwoli dobrać stolik do każdego wnętrza. (czytaj cały artykuł »)

DLACZEGO - Łóżkowe klikanie
Artykuł w ?Dlaczego
"Są takie chwile, kiedy się nie chce wychodzić z łóżka. Kłopot może się pojawić, gdy trzeba coś zrobić na komputerze. Na szczęście jedno i drugie da się połączyć. Wystarczy stolik do laptopa, który znakomicie sprawdza się w łóżku. Wystarczy go postawić, ułożyć się wygodnie i można pracować, grać, oglądać do woli. Proste urządzenie, a cieszy!" (czytaj cały artykuł »)


PRZEKRÓJ - Idealny stolik pod laptopa!
Każdy Comfortable jest produkowany na zamówienie według najwyższych standardów. Na blacie można wygrawerować życzenia czy imię osoby dla której jest przeznaczony. Stolik jest dostępny w różnych odcieniach drewna: wiśnia, orzech, dąb, ciemny dąb czy heban. Producent wkrótce zamierza wprowadzić dodatkowe kolory. Poszczególne modele różnią się od siebie wielkością blatu, długością nóżek, podstawkami na kubki czy szufladkami – praktycznie każdą część stolika można dostosować do indywidualnych potrzeb. Przy tym Comfortable nie wymaga montażu, po wyjęciu z pudełka jest gotowy do użycia. (czytaj cały artykuł »)


MAGAZYN LAPTOP - Wygodnie, bo w łóżku!
Stolik do laptopa polecany jest przez Magazyn Laptop
"(...) Zamiast domowej podkładki warto zakupić stolik do laptopa. Dzięki niemu zapewnimy laptopowi odpowiednie chłodzenie, choć nie to jest największą zaletą tego produktu. Chodzi bowiem o komfort! Praca z notebookiem, który znajduje się na stoliku jest bardzo przyjemna. Dzieje się tak za sprawą blatu, którego wysokość można regulować, oraz specjalnej części przeznaczonej na zewnętrzną mysz komputerową lub po prostu kubek kawy. (...) Stolik zasłużył na naszą rekomendację. Jest to bardzo dobrze wykonany produkt, a w dodatku bardzo prosty i praktyczny. Nie ma się zatem do czego przyczepić, a kiedy tak się dzieje, zawsze pozostaje jeszcze jedna wada – cena. W tym przypadku jednak nawet cena nie jest wadą. (...)" (czytaj cały artykuł »)


NETWORK MAGAZYN - Idealny stolik pod laptopa!
"Stolik wyróżnia to, że powstał z litego drewna. Jest więc dość ciężki jak na swoje niewielkie wymiary (2,8 kg), ale dzięki temu stabilny. Trudno narzekać na wymiary, bo firma oferuje ich dopasowanie. Ok. 3/4 blatu stolika można podnieść i ustawić pod kątem na metalowej podpórce, która ma 4 poziomy ustawienia wysokości. Pozostała część to miejsce na myszkę. Przy krawędzi blatu zamieszczono drewniane zabezpieczenie przed ześlizgiwaniem się laptopa. (czytaj cały artykuł »)


DlaCiebie - Wygodny stolik do laptopa
Recenzja w DlaCiebie
"Stoliki o wdzięcznej nazwie Comfortable są ciekawym i praktycznym rozwiązaniem dla osób, które często korzystają ze swojego laptopa będąc w łóżku. Mały mebel użytkownikom zapewni wygodę i mobilność, a ich komputerom niezbędne warunki do poprawnego chłodzenia!" (czytaj cały artykuł »)


GADŻETOMANIA - Comfortable – stolik, który daje komfort [test]
Stolik pod laptopa to taki przedmiot, który docenia się dopiero wtedy, gdy stanie się jego właścicielem. Wówczas dość szybko uznaje się, że korzystanie z laptopa w łóżku, trzymając go na kolanach i na stoliku, różni się diametralnie, a komfort jest nieporównywalny. (czytaj cały artykuł »)


BONDSTREET - Stolik pod laptop Comfortable – bo pracować można nawet w łóżku
Używają go studenci, dziennikarze i biznesmeni, coraz częściej pracując w domu. A tam, zamiast siedzieć przy biurku, wybierają jako miejsce pracy znacznie wygodniejszą kanapę, czy nawet łóżko. I choć komfort pracy jest znacznie większy, to już wydajność laptopa nie wygląda tak różowo. Kołdra, koc lub nierówna powierzchnia często zatykają otwory wentylacyjne komputera, co doprowadza (w najlepszym przypadku) do jego przegrzania i znacznego pogorszenia osiągów. (czytaj cały artykuł »)


FEMALE.pl - WYGODNY STOLIK DLA PRZYSZŁYCH MAM
Ręcznie wykonany, praktyczny stolik pod laptop to idealny prezent dla kobiet w ciąży. Praca i rozrywka z takim stolikiem jest wygodna i przyjemna. Model Comfortable XXL został przeznaczony specjalnie dla przyszłych. (czytaj cały artykuł »)


KURIER SŁUPSKI - Oto hity wśród prezentów na 2010 rok
Kto nie uwielbia słodkiego wylegiwania się w łóżku? Niestety, w dzisiejszych zabieganych czasach, niedziela i sobota są często dniami pracy. Ci, którzy mogą wykonywać ją na domowym laptopie, na pewno ucieszą się ze stolika do laptopa. Dzięki stolikowi można wygodnie pracować w łóżku czy na kanapie, bez obaw o nadwyrężenie kręgosłupa czy przegrzanie laptopa. Stoliczek marki Comfortable ma unoszony blat oraz dodatkową przestrzeń na myszkę. Ciekawymi propozycjami są modele przeznaczone dla przyszłych mam czy osób leworęcznych. Warto skorzystać z możliwości wygrawerowania życzeń lub logo na blacie. Duży wybór modeli, kolorów i dodatków pozwoli dobrać stolik do każdego wnętrza (czytaj cały artykuł »)


KOLOR I WNĘTRZE - Komfort pracy na laptopie szyty na miarę
Dlaczego warto używać stolików podczas pracy z laptopem w łóżku, bądź na kanapie? Po pierwsze: dają stabilną podstawę do pracy i po dłuższym czasie użytkowania komputer nie będzie parzył w uda. Po drugie: umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że trzymając laptopa np. na kołdrze, materiał zatyka znajdujące się w dolnej części obudowy otwory wentylacyjne uniemożliwiając prawidłowe odprowadzanie ciepła. Skutkiem tego jest zwykle zmniejszenie wydajności laptopa, krótszy czas pracy na bateriach, lub (w najgorszym wypadku) przegrzanie prowadzące do poważnej awarii.(czytaj cały artykuł »)


BABYSHOWER - Stolik pod laptop dla przyszłych mam
Praca i rozrywka z takim stolikiem jest wygodna i przyjemna. Model Comfortable XXL został przeznaczony specjalnie dla przyszłych. Drewno zapewnia dobrą izolację termiczną, chroniąc dziecko i mamę przed działaniem wysokiej temperatury, a wydłużone nóżki stolika pozwalają na swobodne korzystanie z laptopa w łóżku czy na kanapie. Wygrawerowanie życzeń czy imienia ukochanej osoby sprawi, że stolik będzie niezapomnianą pamiątką i świetnym prezentem. (czytaj cały artykuł »)


W SPÓDNICY - Comfortable czyli wygodny stolik pod laptop nie tylko dla przyszłych mam
Comfortable został zaprojektowany z myślą o osobach pragnących swobodnie korzystać z laptopa. Stolik ma wygodny, unoszony blat oraz dodatkową półkę na myszkę. Wykonany jest z drewna olchowego, ręcznie obrobionego, dzięki czemu drewno jest gładkie i przyjemne w dotyku (czytaj cały artykuł »)


MODNY LAJF - Ze stolikiem pod laptop zadbasz o swoją wygodę i komputer
Model Comfortable Duo znakomicie sprawdzi się podczas grania w gry komputerowe czy oglądania filmów. Różnorodność modeli i kolorów pozwoli dopasować stolik do każdego wnętrza. Stolik można kupić za pośrednictwem strony producenta www.comfortable.pl. (czytaj cały artykuł »)


LAZY HOURS - Ze stolikiem pod laptop dbasz o swoje zdrowie i wygodę
Ręcznie wykonany, praktyczny stolik pod laptop to idealny prezent dla kobiet w ciąży. Praca i rozrywka z takim stolikiem jest wygodna i przyjemna. Model Comfortable XXL został przeznaczony specjalnie dla przyszłych. Drewno zapewnia dobrą izolację termiczną, chroniąc dziecko i mamę przed działaniem wysokiej temperatury, a wydłużone nóżki stolika pozwalają na swobodne korzystanie z laptopa w łóżku czy na kanapie. (czytaj cały artykuł »)


LAZY HOURS - Ze stolikiem pod laptop dbasz o swoje zdrowie i wygodę
Ręcznie wykonany, praktyczny stolik pod laptop to idealny prezent dla osób, które nie rozstają się ze swoim notebookiem. Duży wybór modeli, kolorów i dodatków pozwoli dopasować stolik marki Comfortable do każdego wnętrza. A grawerowanie życzeń czy imienia ukochanej osoby sprawi, że będzie niezapomnianą pamiątką i świetnym prezentem. Stolik można kupić za pośrednictwem strony producenta www.comfortable.pl. Dodatkowo do połowy grudnia stolik z wygrawerowanym wzorem można wygrać na FB stronie www.facebook.com/stolikpodlaptop.(czytaj cały artykuł »)


PAPILOT - Stylowy stolik dla komputerowych maniaków
Każdy Comfortable jest produkowany na zamówienie według najwyższych standardów. Na blacie można wygrawerować życzenia czy imię osoby, dla której jest przeznaczony. Stolik jest dostępny w różnych odcieniach drewna: wiśnia, orzech, dąb, ciemny dąb czy heban. Producent wkrótce zamierza wprowadzić dodatkowe kolory. (czytaj cały artykuł »)


MOBIMANIAK - Stylowy stolik pod laptopa Comfortable
Każdy użytkownik komputera mobilnego przynajmniej raz w życiu narzekał na brak wygody choćby podczas pracy z urządzeniem na łóżku. Rozwiązaniem na to jest propozycja firmy Comfortable, czyli ręcznie wykonany, praktyczny stolik pod laptopa. Różnorodność modeli i kolorów pozwoli dopasować stolik do każdego wnętrza. Stolik można kupić za pośrednictwem strony producenta www.comfortable.pl. (czytaj cały artykuł »)


NA OBCASACH - Comfortable czyli wygodny - ze stolikiem pod laptop dbasz o swoje zdrowie i wygodę
Brak Ci pomysłu na prezent? Może warto zastanowić się nad propozycją marki Comfortable. Praktyczny stolik pod laptop to wspaniała propozycja dla osób pragnących swobodnie korzystać z notebooka. Z myślą o przyszłych mamach przygotowano model Comfortable XXL, który ma wydłużone nóżki oraz opcjonalne posiada szufladki, boczne blaty i uchwyt na kubek. Stoliki produkowane są na zamówienie. Istnieje także możliwość wygrawerowania na blacie imienia czy życzeń. (czytaj cały artykuł »)


STUDENTNEWS - Comfortable Czyli Wygodny Stolik
Inwestując w stolik, zabezpiecza się komputer i utrzymuje jego odpowiednią temperaturę i wydajność. Używanie stolika pod laptop pomoże wydłużyć długość pracy baterii, chronić skórę, a nawet obniżyć wydatki na prąd. Praca i rozrywka z takim stolikiem jest wygodna i przyjemna. Dla przyszłych mam dostępny jest model z dłuższymi nóżkami. (czytaj cały artykuł »)


MESKIMBYĆ - COMFORTABLE CZYLI WYGODNY STOLIK
Comfortable został zaprojektowany z myślą o osobach pragnących swobodnie korzystać z laptopa. Stolik ma wygodny, unoszony blat oraz dodatkową półkę na myszkę. Wykonany jest z drewna olchowego, ręcznie obrobionego, dzięki czemu drewno jest gładkie i przyjemne w dotyku. Dzięki Comfortable można wygodnie oglądać filmy, korzystać z niego jako podstawki do czytania książek czy stolika śniadaniowego.(czytaj cały artykuł »)


DLA STUDENTA - Wygodny stolik pod laptop
Ręcznie wykonany, praktyczny stolik pod laptop to idealny prezent dla osób, które lubią odpoczywać nie tylko w weekendy. Comfortable łączy przyjemne z pożytecznym, dzięki niemu można wygodnie pracować z laptopem leżąc w łóżku czy na kanapie. Model Comfortable Duo znakomicie sprawdzi się podczas grania w gry komputerowe czy oglądania filmów. Różnorodność modeli i kolorów pozwoli dopasować stolik do każdego wnętrza. (czytaj cały artykuł »)


UNU MAGAZYN - Comfortable - wygodny stolik dla graczy
Ze stolikiem pod laptop zadbasz o swoją wygodę i komputer. Ręcznie wykonany, praktyczny stolik pod laptop to idealny prezent dla osób, które lubią odpoczywać nie tylko w weekendy. Comfortable łączy przyjemne z pożytecznym, dzięki niemu można wygodnie pracować z laptopem leżąc w łóżku czy na kanapie. (czytaj cały artykuł »)


TECHMANIAK - Stylowy stolik pod laptopa Comfortable
Każdy użytkownik komputera mobilnego przynajmniej raz w życiu narzekał na brak wygody choćby podczas pracy z urządzeniem na łóżku. Rozwiązaniem na to jest propozycja firmy Comfortable, czyli ręcznie wykonany, praktyczny stolik pod laptopa. Różnorodność modeli i kolorów pozwoli dopasować stolik do każdego wnętrza. Stolik można kupić za pośrednictwem strony producenta www.comfortable.pl. (czytaj cały artykuł »)


TECH TRENDY - Łóżko, laptop i stolik
Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale trzymanie laptopa na kolanach nie wychodzi na dobre ani laptopowi ani właścicielowi kolan. Na szczęście można obejść ten problem i swobodnie surfować w sieci i grać na kanapie czy w łóżku. Są specjalne podkładki i podstawki różnej maści. Ale jeśli cenisz sobie komfort pomyśl o stoliku. (czytaj cały artykuł »)


TECH TRENDY - Pomysł na prezent - Modny stolik do laptopa
Polecamy Wam ergonomiczny, ręcznie wykonany stolik pod notebooka firmy Comfortable - jako świąteczny prezent dla niego albo dla Was obojga;-) Teraz można go dostać także z… wygrawerowanym imieniem np. ukochanego lub życzeniami dla niego! Do wyboru kilka modeli. (czytaj cały artykuł »)